0

Ленинград 2007

IMDb:6.1KP:6,8 Трейлер Ленинград

Про що фільм «Ленинград»:

Зима 1941-го. С неба безостановочно сыплются бомбы, превращая дома в руины, а выживших, оставшихся без крова мерзнущих людей душит голод. Гитлер убежден, что блокада превратит ленинградцев в стадо бешеных зверей, рвущих друг у друга кусочки пищи. Но ленинградцы остаются людьми.

В фильме две героини: Нина Цветкова и Кейт Дэвис. Одна - ленинградка, милиционерша, «рабочая косточка», истовая комсомолка, дочь героя Гражданской, зарубленного в бою с белогвардейцами. А иная - дворянка, родившаяся в Петербурге, дочь белого генерала, эмигрантка, космополитка, журналистка, безусловно не приспособленная к жизни - не разговаривая теснее о немыслимых тяготах блокады.

Они обязаны быть неприятелями, но жизнь рассудит иначе. Жизнь, за которую они отчаянно сражаются.

Фільм «Ленинград» (2007) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.

«Some fight. Others fall. All are heroes»

Оригінальна назва:
Рік випуску: 2007
Країна: Россия
Жанр: драма, военный
Переклад:
Тривалість: 110 мин. / 01:50
Прем'єра: 21 января 2010, «Парадиз»

Режисер: Александр Буравский
У ролях: Мира Сорвино, Армин Мюллер-Шталь, Ольга Сутулова, Алена Стебунова, Михаил Ефремов, Александр Абдулов, Владимир Ильин, Луиза Мосендз, Александр Филиппенко, Сергей Колтаков
Загрузка...

Ленинград-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
14-01-2018, 10:37
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація