0

СуперБобровы 2016

IMDb:4.4KP:4,9 WEB-DL 1080СуперБобровы

Про що фільм «СуперБобровы»:

Проста, нічим ніяк не примітна сім'я, яких багато по цілій Російській федерації, раптом набуває непередбачуваний презент від Всесвіту, у варіанті незвичайного метеорита. І ось, з цього самого етапу, всі члени родини Бобрових, колишні болючими невдахами, нещасливими і ніщо не добилися в житті индивидумами, придбали неймовірні можливості. Даний шматок блакитного тіла, злетіла до них в покрівлю, в єдиний чудовий вечір, виявився так само як манної блакитною. Життєдіяльність героїв новітнього кінофільму СуперБобровы 2016 онлайн сильно змінилася.

Почнемо з того, що керівник сім'ї почав дивно могутній і безумовно дана вміння розкриває перед ним великі, просто великі здібності. Його чоловіка, обтяжена буденними печалями, раптово почала легко літати в атмосфері, однак і це ще ніяк не усі без винятку uafilm.top. Хлопці крім того взяли чарівні мощі, спадкоємець почав мовознавцем, і ніяк не просто мовознавцем, хтось має на увазі всі без винятку стилі, в цьому кількість і мова звіриних, а його сестрички, тепер зможуть надаватися непомітними, і присутність цьому ще й носять.

Так, доля надала їм можливість, у такому випадку, для того щоб змінити темну смугу їх провалів, в ясну. Так як тепер же вони всі без винятку зможуть і всі без винятку можуть. Вони мали можливість б бути понад персонажами, які врятують Товариство з масових аварій, припустимо, велика кількість чого ж мали можливість б, проте... Насправді, всі без винятку дані дивовижні речі, сімейне коло здатний застосовувати лише в такому разі, якщо вони перебувають всі без винятку одночасно, дивись дане, і надаватися каменів спотикання.

Замість цього, для того щоб об'єднатися і злагоджено використовувати в такому випадку, ніж їх удостоїв космічний простір, сім'я СуперБобровых лаються, сваряться і ніяк не зможуть відшукати єдиний мова. Як у такому разі таким чином сталося, що у разі якщо сімейне коло Бобриных планує одночасно, добре у їх виходять лише дебоші, що значно зменшує ймовірність застосування можливостей користь для себе і знаходяться навколо.

Як впораються остроконфликтные Бобровы з даною ситуацією, зуміють одиниця звикне і приступити функціонувати злагоджено і злагоджено? Можливо лише мати на увазі, що в цілому даного з'явиться, і так само як розкритися дії такого роду незвичайної сім'ї.Фільм «СуперБобровы» (2016) варто дивитись онлайн усім шанувальникам кінокомедій фантастичних якісних екшнів .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.

«Вместе мы сила»

Оригінальна назва:
Рік випуску: 2016
Країна: Россия
Жанр: комедия, семейный, фантастика
Переклад:
Тривалість: 95 мин. / 01:35
Прем'єра: 17 марта 2016, «WDSSPR»

Режисер: Дмитрий Дьяченко
У ролях: Павел Деревянко, Оксана Акиньшина, Роман Мадянов, Ирина Пегова, Владимир Толоконников, Даниил Вахрушев, Софья Мицкевич, Михаил Шамигулов, Елизавета Кононова, Виталий Кищенко
'СуперБобровы 'СуперБобровы 'СуперБобровы
Загрузка...

СуперБобровы-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
22-04-2016, 01:48
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація