0

901 километр 2011

IMDb:4.5KP:3,8 Трейлер 901 километр

Про що фільм «901 километр»:

Школьники 10 «В» класса со своим учителем отправляются на экскурсию в г. Санкт-Петербург. На следующее утро они просыпаются в отцепленном вагоне посреди безызвестной местности. Куче проводника закрыто, связи нет, продуктов осталось совсем немножко. Школьники пытаются найти выход из сложившейся ситуации и по одному уходят в поисках людей, или населенного пункта. Но никто из ушедших не возвращается назад... Что дальше?.. Непредсказуемая развязка. Неожиданный финал!

Фільм «901 километр» (2011) варто дивитись онлайн усім шанувальникам напружених трилерів .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.

«Дожить до правды суждено не всем...»

Оригінальна назва:
Рік випуску: 2011
Країна: Россия
Жанр: триллер
Переклад:
Тривалість: 87 мин. / 01:27
Прем'єра: 12 апреля 2012, «Kazak Film»

Режисер: Борис Куломзин
У ролях: Александр Лебедев, Мария Прыскина, Александр Дроздов, Сергей Чиненов, Павел Лукьянов, Рамиль Мубинов, Мария Новиченко, Ирина Янко
Загрузка...

901 километр-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
14-01-2018, 16:48
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація