В ефірі 0

Чернобыль: Зона отчуждения 2014

IMDb:7.5KP:7,98 серия HD Чернобыль: Зона отчуждения Додана: 8 серия (8 серия) - СинеЛаб ПродакшнТНТ

Про що серіал «Чернобыль: Зона отчуждения»:

Пятеро юных друзей сигают в старинную «Волгу» и пускаются на розыски грабителя, часом раньше спершего из жилища отцов основного героя 8 млн. руб.. Бандит — обыкновенный столичный айтишник, — взамен этого дабы лечь на дно, здесь же пишет видеоотчет, в каком докладывает, что финишная точка этого странствия — Чернобыльская АЭС и населённый пункт Припять.

Серіал «Чернобыль: Зона отчуждения» (2014) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.

«Никто не вернется прежним»

Оригінальна назва:
Рік випуску: 2014
Країна: Россия
Жанр:
Переклад: Неизвестно
Тривалість: 48 мин.
Прем'єра:

Режисер: Андерс Банке
У ролях: Константин Давыдов, Сергей Романович, Анвар Халилулаев, Кристина Казинская, Валерия Дмитриева, Илья Щербинин, Евгений Стычкин, Николай Иванов, Дарья Лузина, Евгения Каверау
'Чернобыль: 'Чернобыль: 'Чернобыль:
Загрузка...

Чернобыль: Зона отчуждения-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в Неизвестно перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в сезон серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
9-05-2016, 22:41
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація