0

Любовь в СССР 2012

IMDb:5.8KP:5,4 BluRay Любовь в СССР

Про що фільм «Любовь в СССР»:

Деяние картины разворачивается в 1973 году. Сергей, Степан и Люда учатся в одном институте, бранятся, примиряются, одерживают первые победы, испытывают первые разочарования, даже не додумываясь о том, что теснее совсем быстро Советский Союз - страна, в которой они родились и живут, исчезнет...

Фільм «Любовь в СССР» (2012) варто дивитись онлайн усім шанувальникам романтичних історій .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2012
Країна: Россия
Жанр: мелодрама
Переклад: Російський
Тривалість: 89 мин. / 01:29
Прем'єра: 28 февраля 2013, «Мосфильм-Мастер»

Режисер: Карен Шахназаров
У ролях: Александр Ляпин, Лидия Милюзина, Егор Барановский, Армен Джигарханян, Ольга Тумайкина, Иван Купреенко, Татьяна Яковенко, Янина Калганова, Станислав Эвентов, Василий Шахназаров
Загрузка...

Любовь в СССР-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в Російський перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
14-01-2018, 18:50
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація