0

Манон 2014

KP:0 Трейлер Манон

Про що фільм «Манон»:

Брат Манон Леско желает получить за нее высокую цену - сама же Манон влюбляется в кавалера Де Грие, с которым бегает в Париж. Однако хозяин Г. М. предлагает ей великолепную жизнь в качестве своей любовницы, и она не может устоять. В то же время Де Грие не без поддержки Леско увлекается карточной забавой в надежде обыграть Г. М. Кавалера и Леско ловят, Манон арестовывают за проституцию и депортируют в Новый Орлеан. Де Грие следует за ней, но по пути в Луизиану Манон помирает на болотах от истощения.

Фільм «Манон» (2014) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва: Manon
Рік випуску: 2014
Країна: Великобритания
Жанр: драма
Переклад:
Тривалість: 170 мин. / 02:50
Прем'єра: 11 ноября 2014, «НеваФильм Emotion»

Режисер:
У ролях:
Загрузка...

Манон-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
14-01-2018, 21:48
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація