0

Вещий сон 2017

KP:0 Трейлер Вещий сон

Про що мультфільм «Вещий сон»:

«Віщий сон» - це сучасна анімація, яка розповідає про простого хлопця Івана, який одного разу в усі побачив майбутнє самого царевича. Для того, щоб врятувати главу держави від жахливої ​​смерті, він відправився до палацу, і там закохався в його прекрасну сестру Марію. Однак Іван не захотів розповідати молодому царю про свій сон, за що був захований в темницю. Але його кохана звільнила хлопця, і він відправився слідом за царевичем в далекі землі, куди той подався сватати царівну Елену- прекрасну. Але завидна наречена поставила йому умови - якщо він не зможе сховатися так, щоб вона його не знайшла - то вранці він позбутися своєї голови. І якби не Іван, який по дорозі до її королівство знайшов шапку-невидимку, сховані нареченого від всевидющого дзеркала царівни, то довелося б йому попрощатися з життям. За надану допомогу цар в боргу не залишився, і погодився видати Марію за свого рятівника.

Фільм «Вещий сон» (2017) варто дивитись онлайн в усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2017
Країна: Россия
Жанр: мультфильм, детский
Переклад:
Тривалість: 53 мин.
Прем'єра: 18 мая 2017, «КиноДетство»

Режисер: Елена Чернова, Юрий Пронин, Олег Ужинов
У ролях:
'Вещий'Вещий'Вещий
Загрузка...

Вещий сон-дивитись онлайн

Увага: На даний момент мультфільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити мультфільм на український переклад. Але ви можете коментувати мультфільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду мультфільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
15-01-2018, 01:19
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація