0

Ангел-истребитель 2017

IMDb:6.9KP:0 Трейлер Ангел-истребитель

Про що фільм «Ангел-истребитель»:

Прем'єра опери «Ангел-винищувач» пройде в цьому сезоні в Мет під керуванням автора. Опера написана в 2016 році, театр Метрополітен Опера став одним з со-замовників твори. Лібрето на англійській мові засновано на сценарії Луїса Бунюеля і Луїса Алькоріса до відомого фільму Бунюеля 1962 року. За постановку відповідає Том Кернс, автор лібрето. «Ангел-винищувач» був спільно замовлений Королівської оперою Ковент-Гарден, Королівським датським театром, Зальцбургским фестивалем і театром Метрополітен Опера, спектакль також є спільною постановкою всіх названих компаній.

Фільм «Ангел-истребитель» (2017) варто дивитись онлайн в усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва: Adès: The Exterminating Angel
Рік випуску: 2017
Країна: США
Жанр: музыка
Переклад:
Тривалість: 180 мин. / 03:00
Прем'єра: 18 ноября 2017, «CoolConnections»

Режисер: Том Кейрнс
У ролях: Одри Луна, Аманда Эчалас, Салли Мэтьюз, Софи Беван, Элис Кут, Кристин Райс, Йестин Дэвис, Джозеф Кайзер, Фредерик Антун, Давид Портилло
Загрузка...

Ангел-истребитель-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
15-01-2018, 01:44
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація