0

Легенда о Коловрате 2017

IMDb:6.3KP:6,3 WEB-DL Легенда о Коловрате

Про що фільм «Легенда о Коловрате»:

«Легенда о Коловрате» - новий російський історичний бойовик з Іллею Малаковим у головній ролі. Події фільму розгортаються в XIII столітті. Це було важко для російських час, адже саме в цей момент військо Золотої Орди напало на них. Це була страшна війна, яка зачепила всі міста і села. Ні одне поселення не залишилося осторонь. Будь-яке поселення, яке траплялося на шляху війська, було знищено. Військо противників нагадувало сарану, яка стрімко налітала на будь-яке місце і спустошувала його. Залишитися в живих в таких умовах було просто нереально. На чолі Золотої Орди був хан Батий – досвідчений керівник, холодний, жорстокий чоловік. Він не мав жалю, нікого не щадив ні чужих, ні своїх. Руська земля була не в самому розквіті сил, коли Золота Орда напала на них. Росіяни переживали феодальну роздробленість, вони були найбільш уразливі в даний момент для захоплення, і саме це і сталося. Невеликі князівства постійно сперечалися між собою, намагаючись встановити свої рамки правління, вели міжусобні війни. Все це дуже сильно послабило державу, і воно було не в змозі відбити напад ворогів ззовні. Тому коли вороги ступили на руську землю, люди просто не змогли впоратися з цим напором. У них не вистачало людей, у ворогів було чисельну перевагу. У ординців був досвідчений воїн, який займався організацією боїв. У росіян це нічого не було, тому вони не мали жодних шансів встояти в цій війні. Рязанське князівство виявилося першим, хто отримав удар від Золотої Орди. Люди виявилися не готові до нападу, тому для них ця битва закінчилася швидким поразкою. Війська Золотої Орди продовжували свій похід, в їхніх планах було захопити всю руську землю. Хан Батий знав лише, що таке перемога, з ураженням йому ніколи не доводилося стикатися. Тому він був упевнений у своїх силах. Він навіть і припустити не міг, що одного разу на його дорозі з'явиться така людина, яка не побоїться його мощі, який зможе стати йому гідним супротивником. Цією людиною виявився молодий рязанський князь. Коли Золота Орда захопила його землі, Евпатия Коловрата не було вдома. Але коли він повернувся, перед ним постала лише страшна картина того, що залишилася від його будинку. Коловрат поклявся, що у що б то не стало помститися своєму ворогові, адже в цій нерівній війні він втратив не тільки князівство, але і свою кохану. Коловрат розумна людина і розуміє, що самостійно він не зможе протистояти ворогові. Йому доведеться зібрати військо, при тому набрати тільки сильних і хоробрих людей, яким є він сам. Разом зі своїми людьми він складу план – вони не збираються нападати на військо у відкритому полі, вони затаяться в одному з міст, на який Орда незабаром збирається зробити набіг, і влаштують супротивникам криваву жнива.

Фільм «Легенда о Коловрате» (2017) варто дивитись онлайн усім шанувальникам фантастичних якісних екшнів .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.

«Героем может стать каждый»

Оригінальна назва:
Рік випуску: 2017
Країна: Россия
Жанр: история, боевик, фэнтези
Переклад: Російський
Тривалість: 117 мин. / 01:57
Прем'єра: 30 ноября 2017, «Централ Партнершип»

Режисер: Джаник Файзиев, Иван Шурховецкий
У ролях: Илья Малаков, Александр Цой, Александр Ильин мл., Юлия Хлынина, Тимофей Трибунцев, Алексей Серебряков, Игорь Савочкин, Полина Чернышова, Илья Антоненко, Георгий Пицхелаури
'Легенда'Легенда'Легенда
Загрузка...

Легенда о Коловрате-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в Російський перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
31-01-2018, 17:30
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація