0

Отец солдата 1964

IMDb:8.7KP:8,2 HD Отец солдата

Про що фільм «Отец солдата»:

Противоестественность войны для человека - труженика, созидателя - показана на примере судьбы старого крестьянина-виноградаря из Грузии. Георгий Махарашвили едет повидаться с сыном, который ранен и находится в госпитале.

Но пока отец добирается до места назначения, сын снова отправляется на фронт. Однако Георгий уже не может вернуться в родную деревню. Он вместе с советской армией проходит весь ее путь - путь до Берлина, до Победы над фашизмом.

Фільм «Отец солдата» (1964) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 1964
Країна: СССР
Жанр: драма, военный
Переклад: Російський
Тривалість: 87 мин. / 01:27
Прем'єра:

Режисер: Резо Чхеидзе
У ролях: Серго Закариадзе, Владимир Привальцев, Александр Назаров, Александр Лебедев, Юрий Дроздов, Владимир Колокольцев, Виктор Уральский, Кето Бочорашвили, Владимир Пицек, Петр Любешкин
''''''
Загрузка...

Отец солдата-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в Російський перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
15-01-2018, 02:09
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація