0

Деньги за бесценок 2013

IMDb:7.3KP:0 HDTV Деньги за бесценок

Про що фільм «Деньги за бесценок»:

Рынки и правительства всего мира, затаив дыхание, следят за тем, что происходит с Федеральной резервной системой США. Как решения высокопоставленных чиновников отражаются на простых гражданах? Почему произошел кризис 2008 года? Как скоро финансовая катастрофа повторится? Ответы на эти вопросы дают экономисты и финансисты, сотрудники ФРС, знающие, как устроена эта система изнутри.

Фільм «Деньги за бесценок» (2013) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.

«The first film about the NEXT crisis»

Оригінальна назва: Money for Nothing: Inside the Federal Reserve
Рік випуску: 2013
Країна: США, Канада
Жанр: документальный, новости, история
Переклад: Російський
Тривалість: 104 мин. / 01:44
Прем'єра:

Режисер: Джим Брюс
У ролях: Лив Шрайбер, Пол Волкер, Джанет Йеллен, Питер Этуотер, Алан Блиндер, Tony Boeckh, Майкл Бордо, Dave Colander, Питер Фишер, Ричард Фишер
Загрузка...

Деньги за бесценок-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в Російський перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
15-01-2018, 03:04
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація