0

Божий гнев 2010

KP:0 HD Божий гнев

Про що фільм «Божий гнев»:

Наводнения, болезни, пожары и серные дожди. Все эти легендарные наказания были посланы богом. Эти библейские легенды о смерти и разрушениях, могут стать картинкой нашего будущего. В Библии можно найти множество историй о массовом уничтожении людей. Эта передача рассказывает о том, к каким последствиям привели бы подобные катаклизмы сегодня. Если мы испытаем божий гнев снова, то его последствия могут быть куда серьезнее.

Фільм «Божий гнев» (2010) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва: God's Wrath
Рік випуску: 2010
Країна: США
Жанр: документальный
Переклад: Discovery
Тривалість:
Прем'єра:

Режисер:
У ролях:
Загрузка...

Божий гнев-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в Discovery перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
15-01-2018, 05:41
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація