0

Игра с огнем 2006

IMDb:6.7KP:6,7 HD Игра с огнем

Про що фільм «Игра с огнем»:

Новая история о диверсии, коррупции и убийстве в Южной Африке в эпоху расовой изоляции. Фильм основан на реальных событиях. Страну поглотил дым, две цивилизации истребляют друг друга. «Игра с Огнем» - история человека, который встал на защиту своей семьи, своего народа и себя самого.

Фільм «Игра с огнем» (2006) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.

«The spark that ignites us, unites us»

Оригінальна назва: Catch a Fire
Рік випуску: 2006
Країна: Франция, Великобритания, ЮАР, США
Жанр: драма, биография, история
Переклад: многоголосый закадровый
Тривалість: 101 мин. / 01:41
Прем'єра:

Режисер: Филлип Нойс
У ролях: Тим Роббинс, Дерек Люк, Бонни Хэнна, Мнседиси Шабангу, Тумишо Маша, Ситембисо Кумало, Терри Фето, Мишель Бургерс, Мфо Ловинга, Мксо
Загрузка...

Игра с огнем-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в многоголосый закадровый перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
15-01-2018, 20:13
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація