0

Когда я был настоящим 2015

IMDb:5.8KP:0 BluRay Когда я был настоящим

Про що фільм «Когда я был настоящим»:

Тридцатилетний житель Лондона становится жертвой техногенной аварии. В результате упавшего на него предмета он теряет память, и за компенсацию, выплаченную ему виновной в этом компании, он пытается воссоздать многоэтажный дом, в котором якобы жил прежде. Но является ли реальной эта реконструкция с ее наркотической страстью?

Фільм «Когда я был настоящим» (2015) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва: Remainder
Рік випуску: 2015
Країна: Великобритания, Германия
Жанр: драма
Переклад: многоголосый закадровый
Тривалість: 103 мин. / 01:43
Прем'єра:

Режисер: Омар Фаст
У ролях: Каш Джамбо, Эдвард Спелирс, Том Стёрридж, Адриан Шиллер, Николас Фэррел, Аршер Али, Тим Плестер, Саша Фрост, Эндрю Хавилл, Лоуренс Спэллман
Загрузка...

Когда я был настоящим-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в многоголосый закадровый перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
15-01-2018, 22:15
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація