0

Лондонские мечты 2009

IMDb:5.4KP:7,4 HD Лондонские мечты

Про що фільм «Лондонские мечты»:

Они были друзьями детства. У них была связь не только семейная, их объединяла музыка. В то время как жизнь Арджуна была словно вечный двигатель и он ступил на сцену, понимая, что это нереализованная мечта его дедушки, Манну проявлял небольшой интерес к музыке, учась на инструменте своего отца, без слишком высоких амбиции, а просто наслаждался хорошими вещами в жизни. Они ожидали, что музыка усилит их дружбу, но это привело к катастрофическим результатам...

Фільм «Лондонские мечты» (2009) варто дивитись онлайн усім шанувальникам невіроятних мюзиклів .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.

«When your dreams come true for your best friend...»

Оригінальна назва: London Dreams
Рік випуску: 2009
Країна: Индия, Великобритания
Жанр: мюзикл
Переклад: многоголосый закадровый
Тривалість: 146 мин. / 02:26
Прем'єра:

Режисер: Випул Амрутал Шах
У ролях: Салман Кхан, Аджай Девган, Ом Пури, Адитья Рой Капур, Асин, Дильяна Буклиева, Ли Николас Харрис, Мэнди Сидху, Джонни Линч, Манодж Пахва
Загрузка...

Лондонские мечты-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в многоголосый закадровый перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
16-01-2018, 00:58
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація