0

Опустевший город 2007

IMDb:7.5KP:7,6 HD Опустевший город

Про що фільм «Опустевший город»:

Чарли Файнман и Алан Джонсон когда-то вместе учились в колледже и делили одну комнату в общежитии. Спустя годы они встречаются вновь и возобновляют дружеские отношения. Судьба по-разному обошлась с ними.

Чарли, потерявший во время терактов 11 сентября жену и детей, поставил на своей жизни крест. Алан же стал хорошим дантистом и примерным семьянином. Случайная встреча становится для них переломным моментом в жизни, поскольку и тот, и другой как никогда испытывают потребность в преданном друге...

Фільм «Опустевший город» (2007) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.

«Пуститься в неожиданное»

Оригінальна назва: Reign Over Me
Рік випуску: 2007
Країна: США
Жанр: драма
Переклад: многоголосый закадровый
Тривалість: 124 мин. / 02:04
Прем'єра:

Режисер: Майк Байндер
У ролях: Адам Сэндлер, Дон Чидл, Джада Пинкетт Смит, Лив Тайлер, Саффрон Берроуз, Дональд Сазерленд, Роберт Клейн, Мелинда Диллон, Майк Байндер, Джонатан Бэнкс
Загрузка...

Опустевший город-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в многоголосый закадровый перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
16-01-2018, 05:40
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація