1

Побачення наосліп 2017

IMDb:7.1KP:7,4 HD Побачення наосліп

Про що фільм «Побачення наосліп»:

«Несмотря ни на что» - нова німецька комедійна драма. У центрі подій картини хлопець на ім'я Саллі. Він дуже енергійний, цілеспрямований і працьовитий. Навколишні його люди не завжди розуміють його, їх дивує, чому він весь час кудись поспішає і веде такий активний спосіб життя. Складається враження, ніби Саллі весь час боїться не встигнути, немов у нього є лише обмежену кількість часу і він повинен встигнути скрізь. До того ж іноді хлопець веде себе дивно. Навіть погляд здається дивним, хоч хлопець і дуже добрий. Оточуючі не перестають дивуватися деяких його вчинків. Наприклад, іноді людина простягає йому руку для рукостискання, а Саллі може проігнорувати це. Зате вже в наступний момент він може з легкістю доторкнутися до якоїсь незнайомої жінки, природно, без будь-яких поганих намірів. Люди не розуміють такої його поведінки, але навіть не думають про те, що за цим криється щось більш серйозне, ніж дивина характеру. Тільки його новий кращий друг Саллі, з яким вони познайомилися абсолютно випадково, в курсі, що з ним відбувається насправді. Вже досить довгий час це обставина не дає спокою Саллі, не дає йому спокійно жити. В результаті хвороби хлопець придбав прогресуючу сліпоту. Він бачить дуже погано, тобто фактично він не бачить ні людей, ні предметів, які оточують його. Він бачить лише обриси всього навколо. Весь його світ втратив чіткість, для нього все перетворилося в єдину розмита пляма, в якому проглядаються лише слабкі обриси. Однак Саллі не готовий змиритися з цією обставиною. Він не може прийняти таку дійсність і погодитися з тим, що залишиться сліпим до кінця своїх днів. Він намагається вести активний спосіб життя, намагається встигнути в усьому, намагається отримати роботу, про яку мріяв усе своє життя. Він намагається встигнути пожити з користю і задоволенням, поки він остаточно не втратив зір. Кожен новий день стає все більш нереальним, все більше наближає його до неминучого, однак Саллі не збирається впадати у відчай або здаватися. Він цілком розуміє приреченість свого становища, але не хоче опускати руки завчасно. Він збирається насолодитися життям, поки в нього ще є така можливість. На цьому непростому шляху для нього найкращою підтримкою стане його друг. Саллі чекає багато пригод, забавних ситуацій і невдач, справжніх успіхів і любов.

Фільм «Побачення наосліп» (2017) варто дивитись онлайн усім шанувальникам кінокомедій .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва: Mein Blind Date mit dem Leben
Рік випуску: 2017
Країна: Германия
Жанр: комедия, драма
Переклад: UA Багатоголосий закадровий | MW многоголосый закадровый
Тривалість: 111 мин. / 01:51
Прем'єра: 16 лютого 2017, «Вольга»

Режисер: Марк Ротемунд
У ролях: Костя Улльман, Нилам Фарук, Анна Мария Мюэ, Рувен Блессинг, Людгер Пистор, Якоб Маченц, Герберт Фортубер, Йохан фон Бюлов, Уве Пройсс, Александер Хельд
Загрузка...

Побачення наосліп-дивитись онлайн

Увага: Після перегляду фільму онлайн в українському перекладі не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Побачення наосліп UA Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
28-02-2018, 12:34
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація