0

Палач 2005

IMDb:6.1KP:6,7 HD Палач

Про що фільм «Палач»:

Австрия, 1520 год. Кровные братья Георг, набожный аббат, и Мартин, бесстрашный воин, встречаются вновь после долгой разлуки. Ради своей семьи Мартин вынужден стать палачом, изгоем для всех, кроме Георга. Когда из монастыря похищают бесценную реликвию и инквизиция начинает искать злодеев, под подозрение попадают многие невинные люди, в том числе - семья Мартина.

Сможет ли Георг защитить своего верного друга в час, когда запылают костры и головы покатятся по плахе? Сумеет ли палач Мартин спасти свою семью от палачей инквизиции? Какую цену заплатят братья за свою роковую дружбу?

Фільм «Палач» (2005) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва: The Headsman
Рік випуску: 2005
Країна: Великобритания, Австрия, Швейцария, Люксембург, Венгрия, Германия
Жанр: драма
Переклад: Сербин
Тривалість: 115 мин. / 01:55
Прем'єра:

Режисер: Саймон Эби
У ролях: Стивен Беркофф, Николай Костер-Вальдау, Джули Кокс, Лили Геслер, Патрик Годфри, Анастасия Гриффит, Мария Хофштаттер, Ли Инглби, Эдди Марсан, Джо Мэйсон
Загрузка...

Палач-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в Сербин перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
16-01-2018, 06:28
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація