В ефірі 0

Вольная грамота 2017

KP:7,11-18 серия HD Вольная грамота Додана: 1-18 серия (1 сезон) - Вольная грамота

Про що серіал «Вольная грамота»:

Дії російського драматичного серіалу «Вільна грамота» від Дмитра Веденського розгортаються на початку дев'ятнадцятого століття. Цей період був непростим для народу. Тоді прості люди могли бути рабами і працювати на поміщика, але якщо заслужити, то можна було звільнитися з-під неволі, потрібно було тільки отримати вільну. У той час все було в руках владного поміщика, який в одну мить міг на все життя вирішити людську долю в кращу або гіршу сторону. Життя простого селянина була далеко не казкою, адже жити в таких умовах не те, що складно, а жахливо. У них не було права голосу, вони не могли дозволити собі щось, чого хотіли насправді, всі важливі рішення брав господар. Отримати грамоту, яка підтверджувала про свободу, хотіли отримати все, і вона повинна була дістатися і нашої головної героїні, яку звали Поліна Лебедєва. Але раптова смерть її покровителя, впливового князя Головіна в одну мить змінило все. Так само, як і всі інші, вона тепер тільки може мріяти про звільнення і їй доведеться неабияк попітніти і пройти через важкий шлях, перш вона стане повністю вільною і незалежною. Хочете дізнатися, що чекає на головну героїню, тоді вмикайте плеєр і дивіться.

Серіал «Вольная грамота» (2017) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2017
Країна: Россия
Жанр: драма, история
Переклад:
Тривалість:
Прем'єра:

Режисер: Дмитрий Веденский
У ролях: Светлана Ходченкова, Екатерина Семенова, Любовь Шевченко
Загрузка...

Вольная грамота-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 18 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 09:22
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація