0

Відлюдник 2017

HD Відлюдник

Про що фільм «Відлюдник»:

У фільмі Відлюдник / Отшельник 2017, мова піде про ліс. Ліс - це величне місце, яке не просто вабить, але й може показати такі краси. Його людина ніколи в своєму житті не бачив. У ньому живуть комахи і тварини, мешканці лісу і правлять цим прекрасним місцем. Там неймовірно велично і немає місця для людини. Там величезна кількість диких тварин, що в ньому вони живуть і повністю впевнені, що саме вони там господарі. Кожен мешканець лісу намагається боротися за своє життя і вести обережний спосіб життя, так як є дуже підступний звір, який постійно веде на них полювання.

Якщо ви вирішите Відлюдник / Отшельник 2017 дивитися онлайн, то дізнаєтеся про те, що ліс не завжди може принести відпочиваючим позитивні емоції тим, хто вирішить у ньому відпочити. До того ж, якщо в цій місцевості дано не ступала нога людини. Просто незважаючи на красу і дружність, яка може бути помилковою, в даному місці мешкає величезна кількість непривітних звірів. Вони ведуть протистояння один з одним за місце під сонцем.

І якщо розуміти, що так вони відносяться один до одного, то що говорити про реакцію їх на людину. Ось тільки таким диким світом вже важко когось здивувати, так як вже і дитина знає, що природа може бути не просто руйнівної, але і згубною.

Ось тільки при всіх цих знаннях, головних героїв нічого не зупиняє. Їм просто не віриться, що в наш час можуть бути небезпечні звірі, які все ще здатні нашкодити людині. Адже для таких істот вже людьми були давно організовані спеціальні місця, в яких вони сам на сам ведуть своє існування і протистояння.

У фільмі Відлюдник / Отшельник 2017 року, головні герої вирішують трохи відпочити і збираються організувати пікнік у лісі, в гущавині неподалік. Здається, що не можливо зупинити хлопців, так як у них відмінний настрій і всі в передчутті прекрасного вечері. Як тільки всі речі були завантажені в машину, хлопці вирушили в дорогу. Молодь, яка вирушила на відпочинок, ніяк не планувала зустрітися з тим, що їх чекає попереду. Їм зустрівся якийсь чоловік, який давно живе в їхніх краях. Нікому не зрозуміло, як він міг у цій місцевості опинитися і сам вижив в таких комфортних умовах? У спробах поговорити і дізнатися щось про нього, головні герої розуміють, що від людини не варто чекати добра. Молодь починає його побоюватися, так як дике істота почала їх переслідувати. І ось тепер, хлопці змушені не відпочивати, а як можна швидше рятуватися від місцевого жителя, який лише зовні виглядає, як людина. Хто цей чоловік і з якої причини почав переслідувати групу туристів?

Фільм «Відлюдник» (2017) варто дивитись онлайн усім шанувальникам напружених трилерів хоррорів .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2017
Країна: Россия, Украина
Жанр: триллер, драма, ужасы
Переклад:
Тривалість:
Прем'єра: 8 лютого 2017

Режисер:
У ролях:
Загрузка...

Відлюдник-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
30-01-2017, 18:18
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація