В ефірі 0

Петрович 2016

KP:5,21-series серия HD Петрович Додана: 1-series серия (1-series сезон) - Петрович

Про що серіал «Петрович»:

«Петрович» - новий російський драматичний серіал, що розповідає історію людини, несправедливо засудженого за те, чого він не робив. Іноді з людиною можуть відбуватися несправедливі речі, які змінити він просто не в силах. Деколи навіть якщо людина не має ніякого відношення до якогось злочину, йому не вдається довести свою правоту, не вдається уникнути вироку, якого він не заслужив. І хоча існує презумпція невинності, вона іноді нічим не допомагає людині, і він все одно виявляється за ґратами. Часом звинувачення, висунуті проти людини, виявляються настільки переконливими для суддів, що захисники просто не в силах що-небудь зробити. Часом у трагедії винні і захисники, які просто не досить професійні і не змогли вчасно підключитися до справи, поставилися до деяких моментів розслідування дуже недбало і т. д. Саме тому контора, створена спеціально для таких інцидентів, набирає неймовірну популярність. Контора надає своїм клієнтам юридичні послуги, і часом саме вона витягує їх з буквально безнадійних колотнеч. Співробітникам контори доводиться працювати з різними людьми, і далеко не всі, хто звертаються в контору, насправді є невинними. Іноді вони лише намагаються виглядати чистими в очах оточуючих людей, з допомогою контори лише намагаються відмити своє ім'я. Але якщо співробітники контори бачать, що їх новий клієнт не так чистий перед законом і має якісь проблеми, то вони не приховують цього. Навіть більше того, вони не тільки не допомагають таким клієнтам, але і навпаки сприяють їх покарання з боку правоохоронних органів. Всю інформацію про своїх несумлінних клієнтів вони відразу ж передають правоохоронним органам. Тому багато потенційні клієнти просто не ризикують зв'язуватися з цією конторою. Якщо вони і так знають про своїх гріхах і знають, що їх справи не чисті, вони ні за що не будуть ризикувати і звертатися в цю контору. Керівник контори – Трохим Стрільців – ні за які гроші не піде проти своїх принципів і своєї совісті. Він дуже принципова і чесна людина, і саме чесності і справедливості вимагає від кожного свого співробітника. Він гарантує допомогу дійсно невинним людям, дає надію на справедливість людям, ніколи не переступающим межу закону. І він ніколи не стане працювати з людиною, яка не заслуговує його захисту.

Серіал «Петрович» (2016) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2016
Країна: Россия
Жанр: драма, криминал
Переклад:
Тривалість: 45 мин.
Прем'єра: 5 лютого 2017

Режисер: Всеволод Аравин
У ролях: Игорь Бочкин, Анна Легчилова, Артур Сопельник, Михаил Васильев, Юрий Беляев, Наталья Корольская, Алексей Манцыгин, Андрей Полищук, Анатолий Горин, Андрей Мокеев
Загрузка...

Петрович-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в сезон серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
23-03-2018, 22:24
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація