В ефірі 1

Злая шутка 2017

KP:5,51- серия HD Злая шутка Додана: 1- серия (1- сезон) - Злая шутка

Про що серіал «Злая шутка»:

Коли у людини ніколи не було спокус, йому важко прийняти чиюсь грубу насмішку, він сприймає все досить болісно і глибоко. І часом наслідки всього цього можуть бути найнесподіванішими. Щось подібне і сталося в житті головної героїні. Молодий чоловік Каті пішов в армію. Щоб розставання не здалося таким довгим і важким, дівчина вирішила зайнятися навчанням. Вона сподівалася, що поки вона буде занурена в навчання, час пролетить швидко. Проте в рідному селі у дівчини не було жодних перспектив на навчання. Тому Катя приймає рішення поїхати до Москви, сподіваючись, що саме велике місто допоможе їй в реалізації її ідеї та втіленні мрії в реальність. Катя – дуже скромна і добра дівчина, а щоб влаштуватися в такому місті, потрібно мати жвавий характер. Тому дівчині дуже складно адаптуватися в місті, закони і правила Москви здаються дівчині дуже складними. За той час, що вона вже пробула в Москві, їй так і не вдалося з кимось подружитися. Дівчина вже й не розраховувала знайти тут справжніх друзів, але сподівалася хоча б знайти однодумців, з якими можна було підтримувати хоч якісь відносини. Для дівчини стало справжньою перемогою те, що їй вдалося поступити в університет. Ось тільки розділити цей радісний момент дівчині було не з ким. Незважаючи на труднощі нового життя, дівчина не замикалася в собі, не впадала в депресію, вона залишалася все такою ж добродушною і відкритою по відношенню до оточуючого її світу. І саме це стало найбільшою помилкою головної героїні. Вона наївно вважала, що реальність і навколишній її світ безпечним. Вона не оцінила в повній мірі тих, хто її оточують, не подивилась на всі реальним поглядом. Вона наділила в своїх ілюзіях хорошими якостями людей, які зовсім цього не заслуговують. Як це часто буває, однокурсники вирішили пожартувати і розважитися, і, звичайно, зробила об'єктом своєї злого жарту просту, наївну провінційну дівчину, яка не знає звичаїв великого міста. Катю ці насмішки засмучували, але до певного моменту вона терпіла їх, продовжуючи сподіватися, що одного разу це припинитися. Однак коли однокурсники перейшли всі межі і розіграли з дівчиною дійсно злий жарт, вона була в шоці. Ситуацію Катя візьме з великим трудом, звикнутися з тим, що з нею сталося, дівчині буде неймовірно складно... Це назавжди змінить її ставлення і до цього місту та до всіх людей, які надалі будуть потрапляти їй на шляху. Жити далі з таким ганьба буде просто неможливо, тому Каті доведеться просто кинути університет і почати життя з нуля.

Серіал «Злая шутка» (2017) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2017
Країна: Россия
Жанр: мелодрама
Переклад:
Тривалість:
Прем'єра:

Режисер: Сергей Швыдкой
У ролях: Диана Пожарская, Евгений Шириков, Илья Коробко, Мария Фомина, Артём Осипов, Нина Дворжецкая, Дарья Екамасова, Олег Новиков, Александр Левин, Наталия Печерская
Загрузка...

Злая шутка-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в сезон серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
23-03-2018, 20:14
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація