В ефірі 0

Склифосовский 2012

KP:01-16 серия HD Склифосовский Додана: 1-16 серия (1-7 сезон) - Склифосовский

Про що серіал «Склифосовский»:

«Скліфосовський» - російський драматичний серіал на медичну тематику. Головний герой серіалу – лікар Олег Брагін. Він працює в одному з кращих медичних закладів і є фахівцем у своїй галузі. Клініку Скліфосовського навіть і звичайної лікарнею назвати не можна, це високоспеціалізований інститут, який надає послуги високої якості. Робота лікаря – одна з найбільш відповідальних і складних. Вона вимагає не тільки високого професіоналізму і знань, лікарі повинні вміти приймати швидкі рішення, притому у них немає права на помилку, адже від їх дій залежать життя людей. Олег Брагін – хірург, і ця спеціалізація, природно, накладає певний відбиток в душі головного героя. Багато хто помилково вважають, що хірурги з роками стають черствими і холоднокровними. Однак це зовсім не так, і головним прикладом для глядачів стає Олег Брагін. З кожною новою операцією його професіоналізм зростає. Він завжди готовий взяти скальпель в руки і зробити операцію будь-якої складності. Його першочергове завдання – врятувати життя свого пацієнта, і саме це він і робить практично кожен день. Незважаючи на те, що його робота вимагає від нього точності, холодного розрахунку, готовності діяти в будь-який момент, він залишається все таким же добрим і співпереживаючою. Він завжди переживає за своїх пацієнтів, він в будь-яких обставинах проявляється співчуття, він завжди піклується про подальшу долю своїх пацієнтів. На роботі Олега Брагіна поважають не тільки колеги, але й начальство. Начальство вважає його одним з найбільш цінних співробітників клініки. В клініку Скліфосовського звертаються пацієнти з практично безнадійними випадками або в тяжкому, екстреному стані, і саме фахівці цієї клініки здатні врятувати людині життя. Якщо не вони, то ніхто. Брагін не раз рятував життя пацієнтам, і вони після виписки навіть не знають, як дякувати його. Незважаючи на такий успіх на роботі, особисте життя головного героя складається не найкращим чином. Він вже був одружений, і цей досвід виявився для нього невдалим. Сімейне життя не склалося, і подружжя були змушені розлучитися. З тих пір у Олега так і не було серйозних стосунків. Він намагався зустрічатися з кимось, то нічого доброго з цих романів не виходило. Тому Олег воліє більше працювати і загострити на цьому всю свою увагу. Він звикся зі своєю самотністю і вже навіть не прагне до якихось відносин. При цьому він не позбавляє себе задоволення фліртувати з симпатичними дівчатами на роботі.

Серіал «Склифосовский» (2012) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2012
Країна: Россия
Жанр: драма, мелодрама
Переклад:
Тривалість: 45 мин.
Прем'єра: 24 вересня 2012

Режисер: Андрей Селиванов, Юлия Краснова
У ролях: Максим Аверин, Ольга Красько, Дмитрий Миллер, Евгений Галушко, Ольга Павловец, Екатерина Травова, Антон Эльдаров, Алёна Яковлева, Эммануил Виторган, Владимир Жеребцов
Загрузка...

Склифосовский-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 7 сезон 16 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 23:30
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація