В ефірі 0

Осиное гнездо 2016

KP:5,71-16 серия HD Осиное гнездо Додана: 1-16 серия (1 сезон) - Осиное гнездо

Про що серіал «Осиное гнездо»:

«Осиное гнездо» - новий мелодраматичний серіал, в центрі подій якого знаходять відразу кілька поколінь жінок. На прикладі однієї сім'ї серіал розглядає різні характери жінок і демонструє глядачам визначення справжніх життєвих цінностей. Так вийшло, що трьом поколінням жінок довелося жити в одному будинку. З певних причин у кожної жінки не склалося особисте життя. Кожна героїня серіалу переживають якусь свою драму, самостійно справляється зі своїми труднощами і зберігає в своїй душі якусь рану. Незважаючи на те, що всі жінки в будинку є родичками, вони не занадто довірливі і міли один з одним. Вони анітрохи не прив'язані один до одного, ніколи не співчувають один одному і не намагаються подружитися. Можливо, головною винуватицею таких стосунків у сім'ї є Кіра. Вона дуже владна жінка, яка звикла всіма командувати і всіх тримати під своїм контролем. Вона постійно дає настанови своїм дочкам і чекає від них миттєвого покори. Вона впевнена, що тільки вона знає, що потрібно її дочкам і як вони повинні себе поводити. Кіра весь день працює лікарем, а коли повертається ввечері додому, влаштовує справжній допит про те, як дочці провели свій день і чого вони навчилися. І якщо виявляється, що вони не пішли її настановами вона читає їм чергову нотацію. З-за її владного характеру в будинку нерідко відбуваються сварки. Лера навчається в університеті і планує своє майбутнє. Вона зустрічається з колишнім чоловіком свій матері, що безсумнівно додало напруги в будинку. Вероніка хоче стати актрисою, але після невтішного зауваження одного кінорежисера вона засмутилася настільки сильно, що спробувала вчинити самогубство. Квения – талановита художниця, однак у неї не склалися стосунки зі своєю останньою клієнткою, що додало їй чимало проблем. Будинок, в якому живуть ці чотири різні жінки належить матері Кіри Єлизаветі Андріївною, якій перейшов цей будинок від її батька. Єлизавета вже дуже стара жінка, і жити їй залишилося не так багато. Жінки розуміють, що після її смерті зможуть продати цей будинок і все майно в ньому, і цих грошей буде так багато, що кожна з них зможе обзавестися власним житлом і не мати потребу бачитися щодня. Власне саме про це героїні серіалу і мріють. Ось тільки несподівано Єлизавета Андріївна зникає, залишаючи після себе дуже загадкове заповіт. Найдорожчу річ в будинку – оригінальну картину Ван Гога вона вирішила заповісти місцевому музею, а сам будинок вона передає якусь жінку, про яку інші члени її сім'ї нічого не знають...

Серіал «Осиное гнездо» (2016) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2016
Країна: Россия
Жанр: мелодрама
Переклад:
Тривалість:
Прем'єра: 6 лютого 2017

Режисер: Сергей Лялин
У ролях: Мария Куликова, Евгения Симонова, Ирина Антоненко, Ксения Лукьянчикова, Лиза Арзамасова, Андрей Чернышов, Юрий Батурин, Игорь Новоселов, Илья Алексеев, Евгений Сидихин
Загрузка...

Осиное гнездо-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 16 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 01:38
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація