В ефірі 0

Адаптация 2017

IMDb:7KP:6,81-17 серия HD Адаптация Додана: 1-17 серия (1 сезон) - Адаптация

Про що серіал «Адаптация»:

«Адаптація» - новий комедійний серіал російського виробництва з Леонідом Бичевиным. Головний герой серіалу – Олег – американський шпигун, якого впровадили в «Газпром» для отримання необхідних відомостей. Однак щоб зібрати ці самі відомості героєві належить прожити якийсь час в Росії, що повністю ввійти в російський колектив і практично стати росіянином. Цього, професійного «крота», якого заслали в колектив, складно вирахувати. Поки людина сама не захоче розкрити свою особистість, дізнатися його з боку дуже складно. Олег чудово знає, що місце, в яке він потрапив, кишить людьми з різними характерами, різного способу життя. Однак у всіх росіян є одна загальна риса, яка їх виділяє серед інших народів – вони неймовірно стійки перед проблемами, які виникають на їх життєвому шляху, а проблем у росіян, як правило, багато. Труднощі росіян лише загартовують, час виробило в них неймовірний імунітет. А якщо й трапляються якісь труднощі, які російською здаються занадто серйозними, вони спокійно «дезінфікують» ситуацію алкоголем, після чого будь-яка проблема сама знаходить потрібне рішення. Американський шпигун ретельно вивчив російський народ, тому з легкістю впровадився в компанію. Сподобатися начальству було не важко, і в Олега це вийшло блискуче. Але найважче сподобатися колективу. Можна справити хороше перше враження, але коли тобі доведеться регулярно працювати з цими людьми, ти повинен ретельно контролювати всі свої слова, дії і емоції. Дуже скоро Олегу довелося дізнатися, що краще всього скріпити дружбу можна за допомогою алкоголю. І якщо хтось відмовляється від пропозиції випити, він відразу отримує косі погляди в свою сторону. Олег просто не звик пити в таких кількостях, тому це завдання стає для нього мукою. До того ж ніхто не попереджав хлопця, що п'яний російський набуває просто вражаючий і непередбачуваний характер. Колеги Олега виявилася не простими людьми – вони ніби притягують до себе постійно різні біди, але при цьому до кожної неприємності вона ставляться досить оптимістично. Росіяни хоч і лають, частенько скандалять один з одним, насправді виявляються дуже добрими людьми з відкритою душею для всіх, хто бажає з ними дружити. Росіяни дуже пишаються своїм народом, своїм походженням, своєю країною, історією і культурою. І якщо Олег хоче отримати якусь інформацію від цих росіян, він і сам повинен стати справжнім російським, він повинен повністю взяти на себе їх спосіб життя. От тільки якщо Олег стане таким же російським, придбає справжній російський характер, чи зможе він залишатися американським шпигуном або його погляди повністю зміняться?

Серіал «Адаптация» (2017) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2017
Країна: Россия
Жанр: комедия
Переклад:
Тривалість: 24 мин.
Прем'єра: 6 лютого 2017

Режисер: Фёдор Стуков
У ролях: Леонид Бичевин, Артур Бесчастный, Евгения Брик, Анастасия Дубровская, Юрий Стоянов, Александр Ильин, Александр Назаров, Нелли Уварова, Алексей Базанов, Андрей Бурковский
Загрузка...

Адаптация-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 17 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 05:34
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація