1

Осторожно! Вход разрешён 2016

KP:5,6 HD Осторожно! Вход разрешён

Про що фільм «Осторожно! Вход разрешён»:

«Обережно! Вхід дозволений» - нова російська мелодрама від режисера Олексія Богданова. У центрі подій фільму знаходиться чоловік, який у своєму житті зміг домогтися багато чого, проте він так і не знайшов справжнього кохання і не пізнав сімейного щастя. Вже багато років він живе в Москві, керує успішною компанією, яка займає одну з лідируючих позицій на ринку. Його компанія займається продажем зерна і досить успішною в цій області. В цілому, життя головного героя влаштовує. Йому хотілося б обзавестися сім'єю, але він намагається не надто замислюватися над цим. Весь свій час він витрачає на роботу, і йому подобається, що його зусилля приносять плоди. Він цілеспрямований і розумний чоловік, який прекрасно розуміє, що і як потрібно робити, щоб домогтися успіху. Одного разу він вирішує, що цілком заслужив відпочинок. Він вирішив змінити обстановку на кілька днів, тому поїхав в рідне містечко. Рідні місця розбурхали його пам'ять, він згадав свою юність, те, яким він був, про що мріяв, любив. Він згадав, що колись був дуже закоханий в одну дівчину. Вона була найталановитішою і красивою дівчиною в старших класах, і Володимир просто не міг встояти перед її чарівністю. Але дівчина відкинула його. І все б нічого, якщо б вона просто не відповіла йому взаємністю, дівчина виставила Володимира справжнім посміховиськом перед однолітками. З тих пір він намагався не згадувати про неї, намагався жити далі. Повернувшись в рідне місто, будучи дорослим, Володимир знову зустрівся з нею. На жаль, талант дівчини не приніс їй успіх. Вона мріяла стати письменницею і мала потенціал до цього, однак її мрія так і не здійснилася. Вона влаштувалася на роботу в звичайний книжковий магазин, влаштувала своє життя зовсім інакше. Через стільки років, будучи вже чоловіком і жінкою, вони знову перетнулися. Володимиру здавалося, що він давно забув цю історію, однак лише побачивши її, він зрозумів, що ні любов, ні та душевна рана, яку вона завдала йому, все ще з ним. Нічого не змінилося, він знову відчув себе тим закоханим підлітком, знову відчув себе скривдженим і приниженим. Він відчував бажання знову втекти з цього міста. Однак на цей раз жінка повела себе зовсім випадково. За ці роки її життя сильно змінилася, і вона тепер на багато речей дивиться зовсім інакше. Чи допоможе це якось налагодити їх відносини, чи зможуть вони забути минулі образи? Чим закінчиться для них це зустріч, про яку ні один з них навіть ніколи не думав?

Фільм «Осторожно! Вход разрешён» (2016) варто дивитись онлайн усім шанувальникам романтичних історій .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2016
Країна: Россия
Жанр: мелодрама
Переклад: Російський
Тривалість:
Прем'єра: 12 лютого 2017

Режисер: Алексей Богданов
У ролях: Ксения Скакун, Антон Филипенко, Андрей Гульнев, Анастасия Тюнина, Денис Портнов, Юрий Евдокимов, Евгений Добряков, Сергей Евдокимов
Загрузка...

Осторожно! Вход разрешён-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в Російський перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
11-12-2017, 03:39
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація