В ефірі 0

Взрывная волна 2017

KP:01- серия HD Взрывная волна Додана: 1- серия (1- сезон) - Взрывная волна

Про що серіал «Взрывная волна»:

«Взрывная волна» - російський детективний трилер. Центральною темою фільму стало викрадення цілого ряду підприємців якоїсь невловимої бандою. В один день всі відомі підприємці стали зникати самим загадковим чином. Вони пропадали буквально один за іншим, що призводило людей у справжній шок. Стало очевидно, що за всіма викрадань стоїть одна і та група людей. Більш того, це організоване угруповання, яка відмінно знає свою справу, діє швидко і чисто. Немає ні найменшої зачіпки, куди зникли люди і як їх знайти. Підприємці, в свою чергу, опинилися в незавидному становищі. Їм зробили пропозицію, і вони просто не можуть від нього відмовитися. Адже на кону стоїть не просто їх бізнес або їх свобода, вони ризикують своїм життям. У кожного бізнесмена на шиї одягнений спеціальний нашийник, начинений вибухівкою. Бандити поставили перед бізнесменами цілком просте і зрозуміле умову – або кожен підприємець принесе їм певну суму грошей, або бандити приведуть у дію вибуховий пристрій, що управляється дистанційно, в результаті чого бізнесмен загине. Розслідувати цю справу про викрадення бізнесменів дісталося одному з найкращих співробітників УВС, але навіть Денис Брунов розуміє, наскільки це непроста справа. Він повинен не тільки знайти викрадених людей, він повинен зловити і обеззброїти терористів. Денис реально оцінив ситуацію, розглянув цю справу зі всіх сторін і планував і зовсім відмовитися від нього. Він розумів, наскільки складно буде провести таку операцію, до того ж він навіть не знав, за що в цій справі можна зачепитися. До того ж він зараз переживає непростий період у своєму житті – у нього деякі труднощі в сім'ї, і він волів би займатися цими проблемами, ніж роботою. Однак йому все одно довелося зіткнутися з цією справою, так як саме він став наступною жертвою бездушних терористів. Опинившись в такому ж нашийнику, Денис зрозумів, що йому доведеться розібратися у цій справі, адже тепер на кону стоїть не чужа життя, а його власна. Йому довелося на власному досвіді зіткнутися з злочинним світом, стати його жертвою. Тепер він розуміє, як злочинний світ з легкістю керує життям звичайної людини, і тепер Денис розуміє, наскільки цінна для інших людей його робота. На роздуми терористи дають не надто багато часу, тому діяти потрібно як можна швидше...

Серіал «Взрывная волна» (2017) варто дивитись онлайн в усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2017
Країна: Россия
Жанр: детектив
Переклад:
Тривалість:
Прем'єра: 12 лютого 2017

Режисер: Георгий Гаврилов
У ролях: Анатолий Белый, Дмитрий Мазуров, Дмитрий Ратомский, Тарас Кузьмин, Тимур Ефременков, Евгений Березовский, Алёна Бабенко, Василий Мищенко, Алексей Шаранин, Александр Пресняков
Загрузка...

Взрывная волна-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу в онлайн сезон серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
8-02-2017, 18:15
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація