0

Нищеброды 2016

KP:0 Трейлер Нищеброды

Про що фільм «Нищеброды»:

Кінокартина оповідає про двох студентів, які навчаються МДУ – Артема і Славі. Вони навчаються на різних факультетах. Ці молоді люди – звичайні студенти, у них немає фінансів, зв'язків, навіть родичів. Крім бабусь, які дбають про них і висилають половину тих грошей, на які живуть самі пенсії. Але, тим не менш, навіть ці перешкоди – не є перешкодами. А все тому, що наші герої – молоді, вони радіють життю, у них є почуття гумору і звичайно – надія, що вони зможуть реалізуватися в житті, «прорватися». Загалом, якщо враховувати все це – немає проблеми прожити навіть на студентську стипендію. З одного боку, все просто чудово, якщо б не прийшов момент, коли перед молодими людьми не стала практично нерозв'язна задача – у них є два тижні, щоб добути колосальну для них суму – сорок тисяч рублів. Де взяти такі великі гроші бідним студентам, які живуть на стипендію і гроші, перекладні бабусями? Така сума необхідна, щоб отримати можливість брати участь в конкурсі проектів Роскосмосу. Причому з власними проектними розробками. Може здатися, що ці гроші – смішні для будь-якої людини, який живе і працює тут. Але, на жаль, не для наших студентів, які навчаються лише на другому курсі і таких грошей не мають. Чи зможуть ці молоді люди дістати необхідну суму для того щоб взяти участь у проекті? Адже, погодьтеся, дістати таку суму, не маючи у себе на руках практично ніяких засобів – дуже і дуже важко. Але, ентузіазм і відчуття, коли поставленої мети дуже сильно хочеться добитися – дуже часто виявляється значно сильніше всіх перешкод, перепон і неприємностей, які трапляються на шляху до неї. Може бути, це цілком стосується і наших героїв?

Фільм «Нищеброды» (2016) варто дивитись онлайн в усім шанувальникам кінокомедій .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2016
Країна: Россия
Жанр: комедия
Переклад:
Тривалість: 90 мин. / 01:30
Прем'єра:

Режисер: Анна Матисон
У ролях: Денис Нуруллин, Евгений Кулик, Сергей Безруков, Мария Дудкевич, Полина Галкина, Галина Бокашевская, Сергей Куницкий, Данил Иванов, Андрей Сорока
Загрузка...

Нищеброды-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
8-02-2017, 18:32
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація