0

Who Is Alice? 2017

IMDb:6.8KP:0 HD Who Is Alice?

Про що фільм «Who Is Alice?»:

Еліс, 35-річна актриса, кар'єра якої тільки-тільки пішла в гору, усіма способами намагається вибитися в люди і готова пожертвувати родиною, своїми інтересами, щоб потрапити у вищий світ. Але з якими наслідками вона зіткнеться? Чи зможе переступити через чоловіка і дитини, щоб стати популярною актрисою? І яке майбутнє її чекає?

Фільм «Who Is Alice?» (2017) варто дивитись онлайн в усім шанувальникам кінокомедій .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2017
Країна: Нидерланды
Жанр: комедия
Переклад:
Тривалість: 104 мин. / 01:44
Прем'єра:

Режисер: Ismael Lotz, Robert van den Broek
У ролях: Кит Экерман, Али Бастиан, Maurizio Benazzo, Lee Brace, Elkie Deadman, Дэвид Фам, Джереми Флемминг, Роберт Дж Френсис, Патрик Холлэнд, Келли Лоуренс
Загрузка...

Who Is Alice?-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
10-09-2017, 02:06
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація