0

Сорванец 2011

IMDb:7.4KP:7 BDRip Сорванец

Про що фільм «Сорванец»:

Лоре десять лет. Вместе с родителями и младшей сестренкой Жанной она недавно переехала жить в новое место. На улице лето; соседские ребята весь день играют во дворе, но Лора пока что никого не знает. Она знакомится с Лизой, девочкой своего же возраста, и притворяется перед ней мальчиком. Так, Лора становится Михаэлем и начинает дружить с другими детьми. Постепенно они с Лизой сближаются, отчего положение Лоры-Михаэля становится все более двойственным....

Фільм «Сорванец» (2011) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.

«There's a new kid in town»

Оригінальна назва: Tomboy
Рік випуску: 2011
Країна: Франция
Жанр: драма
Переклад: Російський
Тривалість: 78 мин. / 01:18
Прем'єра:

Режисер: Селин Скьямма
У ролях: Зои Херан, Мэлонн Левана, Жанна Диссон, Софи Каттани, Матье Деми, Райан, Йохан Веро, Ной Веро, Чейен Лене, Кристель Барас
Загрузка...

Сорванец-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в Російський перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
16-01-2018, 23:11
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація