0

Спасти жизнь 2009

IMDb:7KP:7,7 HD Спасти жизнь

Про що фільм «Спасти жизнь»:

Неразлучные друзья Джейк Тэйлор и Роджер Доусон за время школьных лет сильно изменились. Джейк завоевал статус звезды баскетбольной команды и популярность, Роджер, напротив, стал нелюдим.

Страшное известие о самоубийстве друга заставит Джейка пересмотреть свои взгляды на жизнь. Не найдя ответа на вопрос, мог ли он как-то предотвратить гибель Роджера, Джейка решит помогать отверженным и одиноким сверстникам. Благих намерений одноклассника новые друзья не разделяет, поставив Джейка перед непростым выбором: популярность или потеря статуса при иллюзорной возможности спасти чью-то жизнь....

Фільм «Спасти жизнь» (2009) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.

«Some people are just dying to be heard»

Оригінальна назва: To Save a Life
Рік випуску: 2009
Країна: США
Жанр: драма
Переклад: двухголосый закадровый
Тривалість: 120 мин. / 02:00
Прем'єра:

Режисер: Брайан Боф
У ролях: Рэнди Уэйн, Деджа Креуцберг, Джошуа Вайгел, Стивен Краудер, Д. Дэвид Морин, Шон Майкл, Бабба Льюис, Роберт Бэйли мл., Ким Хидальго, Эрджей Смит
Загрузка...

Спасти жизнь-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в двухголосый закадровый перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
16-01-2018, 23:19
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація