Завершено 0

Чорна кров 2017

KP:5,9Всі серії HD Чорна кров Додана: (Всі серії) - Черная кровь

Про що серіал «Чорна кров»:

Ольга та Ірина Котови - сестри, дружно і щасливо жили в своєму селі до того моменту, поки не з'явився сусідський хлопець В'ячеслав. Вони закохуються в нього обидві з першого погляду. Слава вибирає Ірину, і Ольга йде на відчайдушний крок - звертається до місцевої відунів Глафіри за любовним приворотом. Глафіра попереджає, що зілля «Чорна кров» змінить життя всієї родини, і короткий жіноче щастя Ольги загрожує обернутися прокляттям для всього клану, звільнитися від якого буде практично неможливо. Зніме його тільки смерть нескінченно близької людини ...

Серіал «Чорна кров» (2017) варто дивитись онлайн в усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2017
Країна: Беларусь, Украина
Жанр: мелодрама, драма
Переклад:
Тривалість:
Прем'єра: 4 сентября 2017

Режисер: Алексей Карелин, Анна Ерофеева
У ролях: Мария Порошина, Татьяна Колганова, Дарья Щербакова, Олег Алмазов, Алексей Коряков, Петр Баранчеев, Алексей Демидов, Мария Пирогова, Дмитрий Пчела, Анатолий Лобоцкий
Загрузка...

Чорна кров-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу в онлайн Всі серії , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
17-01-2018, 12:07
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація