В ефірі 0

Отчий берег 2017

KP:6,6 Анонс Отчий берег Додана: 1-6 серия (1 сезон)

Про що серіал «Отчий берег»:

Драматична сага, дія якої розгортається на Уралі в довоєнні, воєнні та повоєнні роки. У центрі оповідання - життя сім'ї Морозових, двох братів і двох сестер: Олексія, Степана, Олени та Варвари, між якими складаються непрості взаємини. Всіх Морозових пропустить через м'ясорубку Велика Вітчизняна війна, всім їм належить дізнатися, що таке справжня, змітає всі перешкоди любов, що таке невтішне горе і що таке довгоочікуване щастя.

Серіал «Отчий берег» (2017) варто дивитись онлайн в усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2017
Країна: Россия
Жанр: драма
Переклад: Оригинал
Тривалість: 52 мин.
Прем'єра: 11 сентября 2017

Режисер: Милена Фадеева
У ролях: Юрий Борисов, Арина Жаркова, Максим Керин, Алина Ланина, Алексей Кравченко, Светлана Колпакова, Мария Смольникова, Виталий Хаев, Виктория Толстоганова, Мария Кузнецова
Загрузка...

Отчий берег-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу в онлайн сезон серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
14-09-2017, 09:28
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація