0

No comment 2014

IMDb:7.7KP:6 HD No comment

Про що фільм «No comment»:

Тероризм і терористи – спроба дослідження. Фільм заснований на реальних подіях. В ім'я першої любові до прекрасної туркені молодий німець відмовляється від свого минулого і батьків. Він більше не Томас. Тепер його звуть Хамза. Воїн ісламу, заповідь життя якого говорить: «Якщо вбиваю ворогів, то відчуваю радість, як і личить воїну»...І він вбиває, але що-то радість на його обличчі не помітно.
Олексій Басаргін — капітан російської армії. Його робота: відрядження на війну. А його кредо: «Взагалі не треба нікого вбивати. Тим більше просто так. А треба зібратися і вирішити все по справедливості»... Вони ведуть відеощоденники свого життя. Дві долі. Два світи. Зіткнення неминуче.


Фільм «No comment» (2014) варто дивитись онлайн в усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва: No comment
Рік випуску: 2014
Країна: Россия
Жанр: драма
Переклад: Російський
Тривалість: 107 мин. / 01:47
Прем'єра: 17 грудня 2015, «Экспонента»

Режисер: Артём Темников
У ролях: Александр Новин, Леонард Проксауф, Дмитрий Журавлев, Евгений Орехов, Виталий Адасюк, Сергей Терещенко, Геннадий Ченцов, Роман Шали, Иван Ахади, Сома Пайсел
Загрузка...

No comment-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
10-12-2017, 11:24
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація