0

Трофеи войны 2009

IMDb:2.8KP:4,5 HD Трофеи войны

Про що фільм «Трофеи войны»:

Германская разведка во время Второй Мировой войны ведет активную подрывную деятельность на территориях стран-союзников, внедряя в их экономику фальшивые купюры. Союзная контрразведка внедряет к немцам разведгруппу, чтобы уничтожить партию фальшивых денег. Но внутри группы встает нравственный вопрос - уничтожить их или обогатиться за счет горя миллионов людей......

Фільм «Трофеи войны» (2009) варто дивитись онлайн усім шанувальникам фантастичних якісних екшнів .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва: Spoils of War
Рік випуску: 2009
Країна: США
Жанр: боевик, военный
Переклад: многоголосый закадровый
Тривалість: 83 мин. / 01:23
Прем'єра:

Режисер: Жан Либерте
У ролях: Престон Джеймс Хиллер, Краш Миллер, Расселл Уэли, Джерри Факкини, Чад Кодьяк, Майкл Кехо, Джефф Уорнер, Инго Альбрехт, Марк Элкофер, Thomas Anders
Загрузка...

Трофеи войны-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в многоголосый закадровый перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
17-01-2018, 01:38
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація