0

Да, шеф! 2016

KP:0 Трейлер Да, шеф!

Про що фільм «Да, шеф!»:

Історія висхідної зірки світового кулінарного мистецтва Артура Овчинникова. Який насправді шлях пройдено їм з Саратова до Європейського фіналу самого престижному світового конкурсу? «Кухонне закулісся», яке зазвичай недоступне погляду відвідувача: 12-14 годин у плити, безперервні експерименти і максимальна концентрація. Творчі пошуки і душевні переживання героя при підготовці до найважливішого дня в його кар'єрі. Відсутність підтримки з боку держави, несприятливі прогнози колег і постійна боротьба з собою.

Фільм «Да, шеф!» (2016) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.

«Мастерство за гранью разумного»

Оригінальна назва:
Рік випуску: 2016
Країна: Россия
Жанр: документальный
Переклад:
Тривалість: 83 мин. / 01:23
Прем'єра: 14 сентября 2017, «Reflexion Films»

Режисер: Ольга Панкратова
У ролях: Артур Овчинников
Загрузка...

Да, шеф!-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
16-09-2017, 11:01
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація