2

Последний богатырь 2017

IMDb:6.6KP:6,9 WEB-DL Последний богатырь

Про що фільм «Последний богатырь»:

Почавши перегляд фільму «Останній богатир», глядач знайомиться з Іваном, самим звичайним хлопцем, який нічим не відрізняється від інших. Він працює в курному і задушливому офісі, одягається в роль маленької людини. Іван і уявити не може, що незабаром його життя круто зміниться.

Раптово, ставши випадковим учасником загадкових подій, він переноситься з сучасної столиці країни в фантастичну країну під назвою Білогір'я. Опинившись в цьому місці, Іван дивується тому, як тут все влаштовано. У цьому паралельному світі живуть герої старовинних російських казок, а магія є невід'ємною частиною повсякденного побуту. Але найбільше Івану цікавий той факт, що багато спірні моменти тут вирішуються на богатирських мечах. Тут він знайомиться з дивовижними мешканцями і зустрічається з великим Добринею Микитовичем. Несподівано головний герой фільму «Останній богатир», який ви прямо зараз можете подивитися онлайн на нашому сайті, виявляється в центрі протистояння між темними і світлими силами. Деякі впевнені, що саме йому дістанеться вирішальна роль. Ось тільки незрозуміло, з якої причини саме він повинен зайняти місце обраного.

Фільм «Последний богатырь» (2017) варто дивитись онлайн усім шанувальникам кінокомедій .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2017
Країна: Россия
Жанр: комедия, семейный
Переклад: Російський
Тривалість: 114 мин. / 01:54
Прем'єра: 26 октября 2017, «WDSSPR»

Режисер: Дмитрий Дьяченко
У ролях: Виктор Хориняк, Мила Сивацкая, Екатерина Вилкова, Елена Яковлева, Константин Лавроненко, Евгений Дятлов, Александр Семчев, Сергей Бурунов, Александр Кухаренко, Марина Калецкая
Загрузка...

Последний богатырь-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
18-01-2018, 09:41
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація