0

Внутри моей памяти 2003

IMDb:6.1KP:6,7 HD Внутри моей памяти

Про що фільм «Внутри моей памяти»:

Доктор Ньюман, поступово видає деталі біографії, щоб не обтяжувати мозок, проводить дослідження його стану. Лікар приходить до висновку, що необхідно робити томографію, щоб визначити масштаби хвороби і зрозуміти, чи зможе Саймон повністю відновити пам'ять і чи не повториться це знову. Готуючи хлопця до процедури, невідомий в пов'язці несподівано підходить і робить ін'єкцію якогось препарату і Саймон втрачає сознаніе.Прідя в себе, Саймон усвідомлює, що знаходиться в тій же лікарні, але щось змінилося - доктор Ньюман зник і на його місце встав інший лікар, дружина Анна вже не дружина, а проста медсестра, а на вулиці той же рік, що і до амнезії ... Здивування хлопця схоже на приступ психозу, і Саймон намагається переконати себе, що не зійшов з розуму.

Фільм «Внутри моей памяти» (2003) варто дивитись онлайн в усім шанувальникам напружених трилерів фантастичних якісних екшнів детективного жанру.


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.

«Вернись назад в своей памяти»

Оригінальна назва: The I Inside
Рік випуску: 2003
Країна: Великобритания, США
Жанр: фантастика, триллер, детектив
Переклад: многоголосый закадровый
Тривалість: 90 мин. / 01:30
Прем'єра:

Режисер: Роланд Зузо Рихтер
У ролях: Райан Филипп, Сара Полли, Пайпер Перабо, Роберт Шон Леонард, Питер Иган, Стивен Лэнг, Рэки Айола, Стивен Грэм, Стивен Ри, Магдалена Менвилл
Загрузка...

Внутри моей памяти-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
26-09-2017, 00:06
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація