0

Аритмия 2017

IMDb:7.5KP:7,7 HD Аритмия

Про що фільм «Аритмия»:

Талановитий і досвідчений лікар Олег, який працює в госпіталі, регулярно виїжджає на «швидкої» до пацієнтів. Головний герой фільму «Аритмія» прекрасно знає, що його поява може змінити багато чого. Від його дій залежить не тільки стан здоров'я людини, але життя. Кожен його крок впливає на долі людей. А кожен його успіх здатний зробити світ трішки краще. Саме з цієї причини для нього не існує кордонів. Там, де його колеги говорять, що немає шансів на порятунок, Олег продовжує намагатися. Найголовніше для нього - зробити те, що іншим здається неможливим.

Працюючи щодня, Олег зовсім забуває про своє життя. І найбільше страждають сім'я і кар'єра. Поки головний герой рятує інших людей, його дружина починає відчувати відчай. Статут, вона подає на розлучення. А в цей час в лікарні з'являється новий керівник, якому абсолютно все одно на людські життя. Його турбують лише цифри і виконання правил. Але Олег не може кинути пацієнтів. Він продовжує поспішати з одного виклику на інший, рятуючи людські життя.

Дивіться драматичний фільм «Аритмія» на нашому сайті онлайн і ви побачите життя талановитого лікаря швидкої допомоги, який намагається подолати масштабний життєву кризу.

Фільм «Аритмия» (2017) варто дивитись онлайн усім шанувальникам романтичних історій .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2017
Країна: Россия
Жанр: мелодрама, драма
Переклад: Російський
Тривалість: 116 мин. / 01:56
Прем'єра: 12 октября 2017, «ПРОвзгляд»

Режисер: Борис Хлебников
У ролях: Александр Яценко, Ирина Горбачева, Николай Шрайбер, Максим Лагашкин, Альбина Тиханова, Александр Самойленко, Елена Дробышева, Евгений Муравич, Анна Котова, Надежда Маркина
Загрузка...

Аритмия-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
8-12-2017, 13:20
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація