0

Родные 2016

KP:7 Трейлер Родные

Про що фільм «Родные»:

Громадянин Росії, який народився в Радянській Україні, Віталій Манський борознить простори України і з'ясовує, як сьогодні живе його численна рідня. Адже їхнє життя, як в дзеркалі, відображає те, як сьогодні живе народ України після революції на Майдані. Родичі режисера влаштувалися в різних куточках країни: одні живуть у Львові, інші в Одесі, хтось в сепаратистської зоні Донбасу, а хтось в Криму в Севастополі. Головний лейтмотив фільму - виявити причини конфлікту, в результаті якого громадяни колись єдиної країни, включаючи і членів сім'ї режисера, виявляються по різні сторони барикад. Фільм оповідає про події, які відбуваються тут і зараз. Відправною точкою стає від'їзд екс-президента України Віктора Януковича до Росії. Крім основної сюжетної лінії, в фільмі закладений потужний історичний підтекст, адже кожен крок їх життя відзначений самою історією. Саме цей підтекст фільму стає носієм інформації про глибоке коріння конфлікту між Росією і Україною - країн, які століттями були тісно пов'язані.

Фільм «Родные» (2016) варто дивитись онлайн в усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2016
Країна: Украина, Германия, Латвия, Эстония
Жанр: документальный, драма
Переклад:
Тривалість: 112 мин. / 01:52
Прем'єра: 12 октября 2017, «Кино без границ»

Режисер: Виталий Манский
У ролях:
Загрузка...

Родные-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
9-10-2017, 16:17
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація