0

Три сестры 2017

IMDb:4.1KP:5,5 HD Три сестры

Про що фільм «Три сестры»:

У центрі сюжету фільму «Три сестри» знаходяться Ірина, Марія і Ольга, сестри, які впевнені, що живуть звичайнісіньким життям. Однак їх нерозтрачена пристрасть, жага любові і сильні почуття раз у раз шукають виходу і постійно вириваються назовні, незважаючи на зовнішні бар'єри, непрості обставини, норми пристойності і правила. І хоча вони живуть в самих звичайних обставин, всі троє хочуть любові - щирої, сильною, справжньою і здатної наповнити життя не тільки світлом, але і здоровим глуздом.

Марія виявляється єдиною сестрою, якій вдається вийти заміж. Однак її шлюб не стає таким щасливим, як би їй того хотілося. Вона усвідомлює це особливо гостро в той момент, коли в будинку виявляється Вершинін. Ірина та Ольга щиро хочуть простого жіночого щастя, але вже перестали вірити і сподіватися. Чоловіки, які періодично приходять в їх будинок, - вельми грубій та цинічній формі чоловік, і його товариш по службі. І обидва закохані в Ірину.

Рекомендуємо подивитися фільм «Три сестри» на нашому сайті онлайн, щоб побачити, як переплітаються відносини незвичайних мешканців цього великого будинку. Кожному з них належить вибрати свій власний шлях. Але не всі зможуть знайти своє щастя.

Фільм «Три сестры» (2017) варто дивитись онлайн в усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2017
Країна: Россия
Жанр: драма
Переклад: Російський
Тривалість: 133 мин. / 02:13
Прем'єра: 19 октября 2017, «Люксор»

Режисер: Юрий Грымов
У ролях: Александр Балуев, Максим Суханов, Анна Каменкова, Ирина Мазуркевич, Людмила Полякова, Игорь Ясулович, Игорь Яцко, Александр Пашутин, Владимир Носик, Виктор Потапешкин
Загрузка...

Три сестры-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
11-12-2017, 08:23
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація