0

Каналетто и искусство Венеции 2017

KP:0 Трейлер Каналетто и искусство Венеции

Про що фільм «Каналетто и искусство Венеции»:

Екскурс в життя і творчість одного з провідних живописців Венеції. Жоден інший художник в світі не зумів так точно передати саму суть і привабливість Венеції, як це вдалося Джованні Антоніо каналів, відомому також як Каналетто.Впечатляющее збори більше двохсот картин, малюнків і репродукцій дасть можливість по новому поглянути на творчість Каналетто і його сучасників, а також на сам знаменитий місто, яке надихало їх. Глядачам також випаде можливість заглянути в дві королівські резиденції - Букінгемський палац і Віндзорський замок - і дізнатися багато нового не тільки про самому художника, але і про Джозефа Сміта, людині, який познайомив з Каналетто Брітанію.Фільм проведе глядачів по місцях, що надихали художників XVIII століття і зображених на полотнах Каналетто: від моста Ріальто до площі Сан-Марко, замку герцогів Урбінського і собору Санті Джованні е Паоло. В якості гідів в цій подорожі і по виставці, і по великому європейському місту виступлять куратори фонду Королівської колекції і провідні експерти з історії Венеції.

Фільм «Каналетто и искусство Венеции» (2017) варто дивитись онлайн в усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва: Canaletto and the Art of Venice
Рік випуску: 2017
Країна: Великобритания
Жанр: документальный, биография
Переклад:
Тривалість: 87 мин. / 01:27
Прем'єра: 25 октября 2017, «CoolConnections»

Режисер: Дэвид Бикерстафф
У ролях:
Загрузка...

Каналетто и искусство Венеции-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
9-10-2017, 16:32
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація