0

Служебный роман 1977

IMDb:8.4KP:8,3 HD Служебный роман

Про що фільм «Служебный роман»:

Анатолій Новосельцев - чоловік в розлученні, виховує двох дітей, працює в статистичному управлінні Москви. Анатолій Єфремович - дуже ранима і м'яка натура, тому йому не вистачає сміливості навіть заїкнутися про своє заслуженому підвищенні своєї начальниці - суворої і принципової Людмилі Прокопівні, яка у співробітників отримала гласне прізвисько «Мимра». Але життя Анатолія змінюється, коли на посаду заступника директора призначають його доброго приятеля Юрія Григоровича Самохвалова.Іменно Самохвалов вмовляє Людмилу Прокопівна підвищити Новосельцева на посаді і призначити його начальником легкої промисловості. Але серйозна і сувора Людмила Прокопівна навіть чути нічого не хоче про можливе підвищення Новосельцева. І тоді старі друзі Самохвалов і Новосельцев вирішуються на авантюру - Анатолій повинен закриття з мимри роман, і тоді він гарантовано отримає довгоочікуване підвищення ...

Фільм «Служебный роман» (1977) варто дивитись онлайн в усім шанувальникам романтичних історій кінокомедій .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 1977
Країна: СССР
Жанр: мелодрама, комедия
Переклад: Російський
Тривалість: 159 мин. / 02:39
Прем'єра:

Режисер: Эльдар Рязанов
У ролях: Андрей Мягков, Алиса Фрейндлих, Светлана Немоляева, Олег Басилашвили, Лия Ахеджакова, Георгий Бурков, Зоя Исаева, Людмила Иванова, Петр Щербаков, Мария Виноградова
Загрузка...

Служебный роман-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
4-11-2017, 13:12
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація