В ефірі 0

Дом малютки 2010

KP:6,91-quality серия HD Дом малютки Додана: 1-quality серия (1-quality сезон) - Дом малютки

Про що серіал «Дом малютки»:

Вера только что закончила институт. В ее ближайших планах: получить престижную работу и выйти замуж за своего любимого молодого человека Олега. Но случается так, что Вера находит на вокзале брошенного месячного ребенка. Она отвозит его в Дом малютки и... этот визит полностью меняет жизнь Веры....

Серіал «Дом малютки» (2010) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2010
Країна: Россия
Жанр: мелодрама
Переклад: Російський
Тривалість: 208 мин.
Прем'єра: 29 мая 2010

Режисер: Светлана Демина
У ролях: Анастасия Городенцева, Александр Ефимов, Антон Пампушный, Марина Коняшкина, Ольга Лапшина, Кирилл Гребенщиков, Ольга Мотина, Сергей Юшкевич, Анастасия Добрынина, Ксения Суркова
Загрузка...

Дом малютки-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в Російський перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в сезон серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
17-01-2018, 07:18
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація