0

До свидания мама 2014

IMDb:4.5KP:4,7 HD До свидания мама

Про що фільм «До свидания мама»:

Алексей и Анна молодые супруги. Неожиданная встреча Анны с другим мужчиной переворачивает их семейный мир. Любимые становятся чужими, случайный попутчик самым дорогим человеком, а собственный ребенок неудобным препятствием на пути к счастью....

Фільм «До свидания мама» (2014) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.

«Каждая счастливая семья несчастна по-своему»

Оригінальна назва:
Рік випуску: 2014
Країна: Россия
Жанр: драма
Переклад: Російський
Тривалість: 97 мин. / 01:37
Прем'єра: 19 июня 2014

Режисер: Светлана Проскурина
У ролях: Даумантас Цюнис, Александра Ребенок, Алексей Вертков, Диана Ганцевскайте, Мария Леонова, Яна Терешина, Антон Рассадников, Ulvi Kreitsmann, Гордей Лещенко, Март Орав
Загрузка...

До свидания мама-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в Російський перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
17-01-2018, 07:19
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація