0

Геноцид: Гіркі жнива / Гіркий врожай / Врожай диявола 2017

IMDb:6.1KP:6,4 HD Геноцид: Гіркі жнива / Гіркий врожай / Врожай диявола

Про що фільм «Геноцид: Гіркі жнива / Гіркий врожай / Врожай диявола»:

Неоднозначний, суперечливий, але все ж таки перший за масштабністю постановки драматичний фільм про історію Голодомору і визвольної боротьби з клятими комуністами. По сюжету, Юрій – нащадок козацького роду. Він силиться отримати дозвіл в свого діда Івана та батька Ярослава на те, щоб одружитись з коханою дівчиною. Надія на світле майбутнє руйнується з початком «червоного терору», розгорнутого на території України… Переглядаючи фільм, здалося, що цей фільм приносить більше шкоди, ніж користі. Фільм не стільки дає переосмислити історію, скільки нав'язує українцям вкрай негативний дискурс, використовуючи емоційне навантаження, пов'язану з трагедією Голодомору. Автори повністю переклали провину за голод на «клятих москалів», прибравши з керівних посад в українському селі українців. Вийшло, що українці, немов хобіти, жили собі в своїх «багатих селах», аж поки не прийшло лихо… Хибна точка зору. Завоювати Україну завжди було можливо лише за допомогою українців. В кінострічці немає і української еліти. З радянських лідерів в фільмі показані тільки Сталін і Каганович, які обговорюють, як треба заморити українців голодом. Української еліти в фільмі немає зовсім. Тобто, на думку авторів, Україна це село… Село, яке можна прийти та завоювати. Це не так. Ми впевнені, що рано чи пізно, але на тему голодомору буде знятий правильний, історичний фільм, який покаже, як перемогла українського землевласника ліва, соціалістична ідея. Як українці стали комун яками, та впустили на рідну землю «ординців». Тим більше, зараз, після подій в Криму та війни на Донбасі, ми краще розуміємо, що навіть серед своїх бувають зрадники. Що ж до кінострічки Джорджа Менделюка, то фільм «Гіркі жнива» (інші варіанти перекладів «Гіркий врожай» та «Врожай диявола») дивитись онлайн потрібно. Це частина нашої історії, нехай навіть дещо викривлена. Але цей фільм саме про ту частину історії, яка змушує нас об’єднуватись заради протистояння сильному, хижому ворогу – Московії.

Фільм «Геноцид: Гіркі жнива / Гіркий врожай / Врожай диявола» (2017) варто дивитись онлайн в усім шанувальникам романтичних історій .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.

«Soviet Union. 1933. Stalin's tyranny could destroy their country. But not their love»

Оригінальна назва: Bitter Harvest
Рік випуску: 2017
Країна: Канада
Жанр: драма, мелодрама, военный
Переклад: UA Дубляж | RU
Тривалість: 103 мин. / 01:43
Прем'єра:

Режисер: Джордж Менделюк
У ролях: Макс Айронс, Анайрин Барнард, Барри Пеппер, Теренс Стэмп, Эмилия Фокс, Саманта Баркс, Том Остин, Тамер Хассан, Ричард Брэйк, Уильям Бек
'Урожай
Загрузка...

Геноцид: Гіркі жнива / Гіркий врожай / Врожай диявола-дивитись онлайн

Увага: Після перегляду фільму в онлайн українському перекладі не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Геноцид: Гіркі жнива / Гіркий врожай / Врожай диявола UA Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
26-01-2018, 17:19
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація