0

Конец императора тайги 1978

IMDb:5.8KP:6,7 HD Конец императора тайги

Про що фільм «Конец императора тайги»:

1922 год - время, когда в Хакасии шли изнурительные бои красных с бандой атамана Соловьева. Фильм воспроизводит одну из малоизвестных страниц биографии Аркадия Гайдара (Голикова), когда он юношей был назначен командиром отряда ЧОНа (частей особого назначения)....

Фільм «Конец императора тайги» (1978) варто дивитись онлайн усім шанувальникам пригодницького кіно .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 1978
Країна: СССР
Жанр: приключения, биография
Переклад: Російський
Тривалість: 89 мин. / 01:29
Прем'єра:

Режисер: Владимир Саруханов
У ролях: Андрей Ростоцкий, Иван Краско, Герман Качин, Юрий Майнагашев, Олег Балакин, Асанкул Куттубаев, Светлана Чебодаева-Чаптыкова, Данута Столярская, Виталий Канзычаков, Нина Саруханова
Загрузка...

Конец императора тайги-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в Російський перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
17-01-2018, 07:50
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація