0

Курортный туман 2012

KP:6,4 HDTV Курортный туман

Про що фільм «Курортный туман»:

В курортном городе происходит странное и загадочное убийство олигарха Владимира Серого. Криминальная полиция начинает расследование, в которое вовлечены люди из близкого окружения жертвы. Во время расследования происходят не менее загадочные убийства лиц так или иначе причастных к этому делу.

Молодая красивая женщина Александра Богачева на правах частного юриста олигарха Серого помогает следователям разобраться во всех хитросплетениях семейных и внесемейных отношений убитого. В этом деле она сотрудничает с молодым лейтенантом Костей, сотрудником местной полиции.

В ходе расследования выясняется, что причины убийства кроются в далекой молодости жертвы....

Фільм «Курортный туман» (2012) варто дивитись онлайн усім шанувальникам напружених трилерів детективного жанру.


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2012
Країна: Россия
Жанр: детектив, триллер
Переклад: Російський
Тривалість: 93 мин. / 01:33
Прем'єра:

Режисер: Арман Геворгян
У ролях: Алёна Бабенко, Эльдар Лебедев, Александр Рапопорт, Алена Стебунова, Ксения Непотребная, Павел Кузьмин, Карен Мартиросян, Юрий Кормушин, Вячеслав Кулаков, Александр Катин
Загрузка...

Курортный туман-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в Російський перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
17-01-2018, 07:56
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація