0

Любовь приходит не одна 2011

KP:5,4 HD Любовь приходит не одна

Про що фільм «Любовь приходит не одна»:

Ирина - 45-летняя женщина, муж которой ушел из семьи к молодой девушке Алене. Для Ирины это серьезный удар, ведь ей не удалось обзавестись собственными детьми. Однако ее мужу Олегу новая любовь надоедает быстро, он хочет вернуться назад. Теперь настало время расплатиться за грехи Алене. У девушки не выдерживают нервы, она выбрасывается из окна, но, к счастью, остается жива. В больнице выясняется, что она беременна. На защиту личного счастья Алены встает ее отец - Иван Сметанин. Он пытается убедить Ирину отпустить Олега. Ирина проникается искренней жалостью к Алене и... влюбляется в ее отца....

Фільм «Любовь приходит не одна» (2011) варто дивитись онлайн усім шанувальникам романтичних історій .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2011
Країна: Россия
Жанр: мелодрама
Переклад: Російський
Тривалість: 90 мин. / 01:30
Прем'єра: 3 апреля 2011

Режисер: Светлана Музыченко
У ролях: Наталия Антонова, Андрей Ильин, Игорь Верник, Анна Халилулина, Ольга Хохлова, Елизавета Водолазская, Валентина Грушина, Андрей Москвичев, Мария Померанцева, Ольга Матушкина
Загрузка...

Любовь приходит не одна-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в Російський перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
17-01-2018, 08:03
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація