0

Полный вперед 2014

KP:3,8 HD Полный вперед

Про що фільм «Полный вперед»:

Мальчик Федя 8-9 лет хочет во что бы то ни стало участвовать в эстафете. А для этого ему нужны мама и папа, потому что эстафета объявлена семейной. Мама у Феди есть. А вот папа... Папу он обретает сам - невольный домушник, случайно «впорхнувший» в его окно, под натиском Феди становится на время его «как бы папой».

Преодолевая препятствия, герои не только проходят проверку на физическую выносливость и смелость, но и не раз встают перед нравственным выбором. Каждый решает его по-своему. Забавно и трогательно, мужественно и решительно, неожиданно и волнительно... И победа для каждого своя....

Фільм «Полный вперед» (2014) варто дивитись онлайн усім шанувальникам кінокомедій пригодницького кіно .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2014
Країна: Россия
Жанр: приключения, комедия, семейный
Переклад: Російський
Тривалість:
Прем'єра: 30 ноября 2014

Режисер: Алла Сурикова
У ролях: Николай Фоменко, Даниэла Стоянович, Оскар Кучера, Ольга Прокофьева, Владимир Еремин, Прохор Тесленко, Николай Наумов, Полина Медведева, Галина Медведева, Эсфирь Левина
Загрузка...

Полный вперед-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в Російський перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
17-01-2018, 08:51
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація